Trening EMS to trening wykorzystujący podczas ćwiczeń elektrostymulację mięśniową, uważaną za jedną z najbardziej korzystnych metod treningowych w obecnych czasach. Wywodzi się ona z fizjoterapii i w głównej mierze wykorzystywana jest podczas rehabilitacji trwałych uszkodzeń mięśniowych. 

 

Efekty, które dzięki niemu można osiągnąć spowodowały, że trening EMS zaciekawił gwiazdy i celebrytów. Dlaczego?

1.Oszczędność czasu

 

Celebryci na codzień są bardzo zapracowani, oraz wyjątkowo cenią sobie prywatność i chwile wolne od pracy. Dzięki treningom personalnym, wykorzystującym technologię EMS, nie muszą już spędzać tak cennych dla nich godzin na siłowni. Wystarczy ćwiczyć 1 raz w tygodniu 20 minut, aby wykonać pełnowartościowy trening i utrzymać ciało w doskonałej kondycji.

2. Szybkie efekty treningowe

Gwiazdy show biznesu – znani sportowcy, aktorzy, celebryci muszą szczególnie o siebie dbać, by w błysku fleszy wyglądać zawsze zjawiskowo. Aktorzy, przygotowując się do określonej roli, muszą w kilka miesięcy zgubić nadprogramowe kilogramy lub wyrzeźbić i ujędrnić sylwetkę. Sesje treningowe EMS to dla nich idealne rozwiązanie – w krótkim czasie, ćwicząc raz w tygodniu z Trenerem Personalnym EMS przez około 20 minut, zyskują wspaniałe rezultaty. W połączeniu z odpowiednią dietą efekty są naprawdę niesamowite.

Treningi EMS są stosowane na co dzień przez profesjonalnych sportowców oraz celebrytów z całego świata. Wśród znanych osób, które wykorzystują metodę EMS w swoich treningach znajdziemy m.in.: Madonnę, Liz Hurley czy Heidi Klum.

Metoda EMS jest także ceniona w środowisku znanych sportowców – stosuje się ją jako uzupełnienie klasycznych ćwiczeń. Z technologii EMS w swoich programach treningowych korzystają m. in piłkarz klubu Realu Madryt – Karim Benzema i lekkoatleta Usain Bolt, a w Polsce np. mistrz siatkówki Jakub Jarosz czy zawodowi bokserzy, bracia Kliczko.

3. Nowoczesna technologia

Styl, klasa, nowoczesny design. Gwiazdy wprost uwielbiają otaczać się pięknymi rzeczami, a także śledzą nowinki technologiczne. W końcu to oni wyznaczają trendy. Trening wykorzystujący elektrostymulację mięśniową to niesamowita innowacja w branży fitness.

4. Indywidualne podejście

Oprócz nowoczesnego designu sprzętu do elektrostymulacji mięśni, całości dopełnia dopasowany do osobistych potrzeb program ćwiczeń. Nic nie przynosi takich efektów treningowych jak ćwiczenia 1:1 z Trenerem Personalnym. Dzięki indywidualnym spotkaniom, Trener może poświęcić 100% uwagi podopiecznemu. Technologia EMS pozwala na spersonalizowanie wykonywanych ćwiczeń pod kątem wieku, płci, poziomu oraz trybu życia każdego z nas. Treningi przeprowadzane są na najwyższym poziomie – nic więc dziwnego, że gwiazdy pokochały ten rodzaj aktywności fizycznej.

Trening EMS w Klubie Fitness iFitt pozwoli Ci zbudować dwukrotnie większą siłę, wytrzymałość i kondycję. Tak, jak wspomnieliśmy wcześniej to wszystko jesteś w stanie osiągnąć po 6 tygodniach ćwiczeń. Technologia treningu EMS daje możliwość łatwego skalowania poziomu zaawansowania odbywanego treningu i dopasowania go do wieku, płci ale też stanu zdrowia i sprawności fizycznej osoby ćwiczącej.

 

Oczywiście treningi będą się od siebie w pewien sposób różnić, w zależności od tego, do kogo będą kierowane. W przypadku 30 – letniej kobiety, która jest aktywna fizycznie ale chce zrzucić trochę kilogramów do lata będą to inne ćwiczenia. Dla pani w wieku 50 lat, która zmaga się z problemami ortopedycznymi też będzie dobrany indywidualny program ćwiczeń z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni.

 

Trening EMS, Fitness, Siłownia

 

W każdym razie dla wszystkich ćwiczących, istotnym aspektem treningu EMS jest to, że jest on w pełni bezpieczny i przede wszystkim niweluje ryzyko kontuzji. Plan treningu będzie stale modyfikowany i dopasowywany do Ciebie, przez Twojego trenera personalnego. Trening EMS z każdym kolejnym tygodniem, będzie dla Ciebie trochę bardziej wymagający a ćwiczenia w większym stopniu zaawansowane. Z każdym treningiem będziesz zauważała, że Twoje ciało dynamicznie się zmienia, a Ty jesteś coraz bardziej zadowolona/y ze swojego wyglądu i masz lepsze nastawienie do siebie!

 

Jesteś zainteresowana/y treningiem EMS? Chcesz spróbować??

Skontaktuj się z nami i umów się na trening wprowadzający: ? 696458161