Witamy w Klubie iFitt. Koniec z nudą i samotnymi treningami na siłowni. Trenując w naszych grupach poprawisz wydolność, kondycję i sylwetkę, poznasz nowe osoby i będziesz się przy tym dobrze bawić!

Klub iFitt to miejsce dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się aktywnością fizyczną!

Klub iFitt w Andrychowie stworzony został z pasji do aktywnego trybu życia. Uważamy, że każda pasja rodzi profesjonalizm, dlatego chcemy profesjonalnie pomagać ludziom by żyli zdrowo i czerpali radość z aktywności fizycznej. IFitt to idealne miejsce dla Ciebie jeśli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo trenować, odżywiać się i dbać o zdrowie. Nasi trenerzy pomogą Ci odnaleźć motywację do aktywności fizycznej i regularnych treningów. Pokazując siłę samodyscypliny, pomogą Ci ukształtować charakter zwycięzcy. Nie chcemy, aby Twoje postanowienie o podniesieniu formy fizycznej skończyło się na zakupieniu pierwszego i ostatniego karnetu! Z nami trenować będziesz dłużej, częściej i efektywniej! Wraz z rosnącą wiarą we własne siły staniesz się osobą, która z dumą będzie mogła powiedzieć o sobie „Zawsze i wszędzie – mogę wszystko!”. Klub iFitt to także alternatywa dla nudnych i samotnych treningów na siłowni. U nas możesz trenować w grupie lub indywidualnie z trenerem. Niech czas spędzony na siłowni będzie okazją do wspólnej zabawy i szansą na poznanie nowych osób. Do zobaczenia na treningach!

Poznaj naszą kadre

Anna

Absolwentka kierunku wychowania fizycznego na krakowskim AWF i trenerka personalna oraz instruktorka fitness. Od dziecka jest związana ze sportem, jednak to praca z ludźmi i dla ludzi pozwala jej się spełniać. Certyfikowana instruktorka deepWORK, Cross Cardio Level 1, Pump&Tone (PFS), która ciągle podnosi swoje kwalifikacje pod okiem światowych prezenterów, biorąc udział w licznych kursach, konwencjach, szkoleniach i warsztatach: Step, Leg Stretch, Power Stretch, Total Body Conditioning, Athletic Body Conditioning, Kurs Dietetyki i Suplementacji, pilates i wiele innych. W 2019 roku miała okazję wystąpić na scenie Eu4ya by Tiguar u boku samego Janniego Lindeque – szkoleniowca i prezentera Euro Fitness School. W wolnym czasie uwielbia brać udział w wycieczkach górskich i biegach z przeszkodami, takimi jak np., Runmaggedon. Największą jej radością są zajęcia z pełna salą kursantów. Jej osobistym mottem jest: „fitness to moja życiowa pasja, wyzwala emocje, daje prawdziwą wolność”.

Joanna

Sport w jej życiu obecny był obecny od zawsze i stał się największą pasją. Wiedzę teoretyczną zdobyła na studiach Akademii Wychowania Fizycznego, a praktyczną, jako właścicielka i zarządzająca siłownią w Sosnowcu. Ponadto jest nauczycielką wychowania fizycznego, instruktorką fitness oraz nordic walking, a wszystkie te profesje wykonuje z uśmiechem na twarzy. Cały czas doskonali się w swoim zawodzie, pogłębia wiedzę, umiejętności oraz kwalifikacje. Dzięki temu każda lekcja fitness jest niepowtarzalna, bo nuda nie ma wstępu na jej zajęcia. Jednak o tym najlepiej przekonać się na własnej skórze ?

Patryk

Magister fizjoterapii, trener, szkoleniowiec, Flexible Steel level 1, CMPC level 2, Prehab 101, który specjalizuje się w naprawie ruchu i ćwiczeń, czego efektem jest m.in. zapobieganie i redukcja bólu w ciele. Ukończył ponad 60 szkoleń z zakresu treningu i pracy z ciałem ludzkim, ucząc się przy tym od takich specjalistów, jak: dr Teddy Willsey, dr John Rusin, Daniele Pinto, Andrzej „Wodyn” Roszkowski, dr Ryszard Biernat, Sebastian Gęsior, Angelika Stefańska i wielu innych. Ciągle poszerza swoją wiedzę, np. poprzez czytanie zagranicznej literatury i uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach. Prowadzi również okresowo szkolenia i warsztaty dla trenerów, jak i dla osób, które chcą się nauczyć odpowiedniej pracy ze swoim ciałem. Największą jego radością jest uśmiech podopiecznych, którzy nauczyli się właściwie dla siebie pracować z posturą, zmieniając przy tym nie tylko sylwetkę, ale również świadomość. Jego mottem jest hasło: „trenuj jakościowo, a nie ilościowo”.

Agnieszka

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach z wynikiem bardzo dobrym i jest magistrem fizjoterapii, trenerką personalną oraz instruktorką fitness pump. Uczestniczka wielu kursów, między innymi: masażu leczniczego, fitness pump oraz trenera personalnego. Nieustannie doskonali swoją wiedzę biorąc udział w różnych szkoleniach z zakresu zdrowego trybu życia, dietetyki, metod treningowych, planowania treningowego oraz innych. Obecnie obok pasji do treningów siłowych rozwija swoją kolejną przygodę ze sportami wydolnościowymi, przygotowując się do zawodów biegowych. Prywatnie to spełniona mama dwójki dzieci, która łączy obowiązki domowe wraz z pracą trenerską oraz własnymi treningami siłowymi i biegowymi. Jej mottem życiowym są słowa Marka Fishera: „najlepszy czas na działanie jest teraz!”.  

Monika

Wysportowana i smukła sylwetka, uśmiech na twarzy oraz otwarte i ciepłe podejście do ludzi to jej znaki rozpoznawcze. Monika to także doświadczona instruktorka prowadząca zajęcia od 2008 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w TBC, TRIO, STEP, Big Ball, Muscle Intense Training (sztangi) oraz Treningu Funkcjonalnym. W wolnych chwilach uwielbia uprawiać Nordic Walking.

Nikodem

Sport był mu bliski od dawna, ale dopiero, gdy trener personalny pokazał mu trening siłowy, to zrozumiał, co tak naprawdę lubi i chce robić. Tak zaczęła się jego profesjonalna przygoda ze sportem i kariera trenerska, którą rozwijał poprzez uczestnictwo w wielu kursach i szkoleniach. Łącząc pasję z ciągle rosnącym doświadczeniem, proponuje ćwiczenia, które dają ogromną satysfakcję podopiecznym. Spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie kondycji i ciała, a także praca nad muskulaturą, pokaże Ci, że warto zadbać o siebie.

Kinga

Z wykształcenia Magister Turystyki i Rekreacji ze specjalnością Turystyka Uzdrowiskowa. Dodatkowo Magister Zarządzania w sektorze publicznym i pozarządowym. Od kiedy pamięta, chętnie angażowała się w organizowanie czasu wolnego dla najmłodszych. Jej przygoda z animacją rozpoczęła się już w 2014 roku, kiedy pracowała, jako wychowawca na wielu koloniach oraz animatorka na licznych eventach. Jak sama mówi: „Zajęcia z dziećmi sprawiają mi ogromną radość i dają mnóstwo energii. Jest to dla mnie nie tylko praca, ale także świetna zabawa i niezapomniane przeżycia”. Ma głowę pełną pomysłów. Interesuje się m.in. śpiewem i szeroko pojętą sztuką. Na co dzień pracuje w Wiejskim Domu Kultury w Zagórniku, gdzie prowadzi wiele zajęć dla dzieci i młodzieży. Poza tym od 2019 roku pracuje, jako tutor w Fundacji TDJ.

Sylwia

Instruktorka tańca, dyplomowany pedagog, choreograf. Swoją przygodę z tańcem zaczęła 20 lat temu, więc śmiało można stwierdzić, że ta pasja zajmuje ważne miejsce w jej życiu. Jako pedagog pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi już od dekady. Na zajęciach uwielbia łączyć różne style i techniki, czerpiąc inspiracje z tańca nowoczesnego, współczesnego, baletu, breakdance i wielu innych. Swoje motto zaczerpnęła od Bernarda Wosiena, który mówił, że: „Taniec wychowuje człowieka. Pomaga osiągnąć równowagę i oswobodzenie, uskrzydla fantazję, odpręża i rozluźnia”.  

Mateusz

Jest osobą aktywną fizycznie, pełną energii i zaangażowania w tworzenie marki iFitt. Z kolei jego znakiem rozpoznawczym jest szeroki uśmiech i chęć pomocy. Od wielu lat zawodnik drużyny piłkarskiej, absolwent SMS REKORD Bielsko-Biała, a następnie student Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie w Bielsku- Białej (kierunek- trener personalny). Jego drugą pasją jest marketing i ta przygoda trwa już około roku. Początkowo był liderem grupy w marketingu sieciowym, później Ambasadorem Akademii Professional Marki Souvre, sprzedawcą produktów klasy Premium, a aktualnie prowadzi działania marketingowe, które rosną wraz z Twoim poziomem satysfakcji. Cieszy się, gdy może uszczęśliwić swoich podopiecznych. Jego motto: „Szczęście nie jest dziełem przypadku ani darem bogów, szczęście to coś, co każdy z nas musi sobie wypracować dla siebie samego.” E.Fromman    

#trening

Cokolwiek zaplanujesz, jeśli pracujesz regularnie, osiągniesz swój cel! Regularny trening to najlepszy i często jedyny sposób na smukłą sylwetkę i doskonały nastrój.

#dieta

Dobrana przez trenerów dieta pozwoli Ci szybciej osiągnąć wyznaczone sobie cele. Niech każdy posiłek będzie Twoim sprzymierzeńcem!

#zdrowie

Ruch to fundament zdrowego trybu życia. Został nawet uwzględniony w piramidzie żywieniowej jako podstawa długiego życia oraz zachowania sprawności fizycznej i intelektualnej.

#motywacja

Trenując w grupie, widzisz postępy innych osób i odnajdujesz w sobie pokłady motywacji i energii, które pozwalają Ci trenować dłużej, częściej i lepiej.