Klub Fitness iFitt w Andrychowie oraz Wadowicach powstał z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły i pomożemy Ci w sposób świadomy wpłynąć na jakość Twojego życia. Do dyspozycji oddajemy w Twoje ręce luksusowe miejsce, które pomoże Ci odreagować codzienny stres w komfortowych warunkach i dzięki pełnym profesjonalizmu i pasji ludziom zadba o Twoją sylwetkę i kondycję fizyczną.

 

 

Kluby Fitness iFitt zaprojektowane są przez firmę HomeKoncept, znajdziesz tutaj maszyny topowych marek: Life Fitness ®, Hammer Strenght®, Miha Bodytec oraz Tiguar.

Miłośnicy zajęć grupowych mogą skorzystać z szerokiej oferty zajęć fitness. Akceptowane są także karty MultiSport, Fit Profit oraz pakiety OK System.

Czym zajmuje się Klub Fitness iFitt Andrychów i Wadowice oraz co znajdziesz w Klubie?

 • Dużą sale fitness, na której odbywają się zajęcia grupowe.

   

 

 • Strefa cardio wyposażoną w sprzęt światowej klasy marki Life Fitness.
  Sprzęty zostały zaprojektowane specjalnie pod iFitt Klub Fitness Andrychów i Wadowice, tak, aby wykorzystać jak najlepiej ich potencjał. Bieżnie, rowerki, orbitreki, eliptyki wyposażone są w duże ekrany dotykowe, umożliwiające sprawną zmianę parametrów, posiadają możliwość oglądania filmów na Netflix oraz YouTube w jakości HD. Każda maszyna ma również możliwość korzystania z wirtualnych map, dzięki czemu możesz biegać po różnych częściach świata.

 

 • Znajdziesz również strefę wolnych obciążeń, strefę maszyn typu „plate load” (półwolnych), strefę maszyn stosownych (izotonicznych). Każda z tych stref została wyposażona w nowe maszyny marek takich jak Hammer Strenght® oraz Life Fitness®, są to marki istniejące na rynku od ponad 25 lat i są to najbardziej profesjonalne marki na świecie. Konstrukcja maszyn inspirowana jest biomechaniką- czyli maszyny poruszają się w taki sam sposób jak ciało człowieka. Sprzęt jest niezwykle profesjonalny i sprosta oczekiwaniom każdego, nawet zawodowych sportowców takich jak np. zawodnicy NBA.

 

 • Klub Fitness iFitt Andrychów i Wadowice został również przygotowany z myślą o kobietach, które będą miały możliwość korzystać z maszyn oraz sprzętów nastawionych typowo na zgrabną kobiecą sylwetkę.

 • Strefę funkcjonalną, na której znajdziesz każdego rodzaju kettelball, piłki lekarskie, skrzynie, maty, liny, kółka gimnastyczne.

 • Strefę CrossFit– tutaj znajdziesz dużą konstrukcje CrossFit, platformę do trójboju , sztangi oraz wszystkie akcesoria potrzebne do wykonywania tego typu treningu.

 

 • PROFESJONALNĄ SALĘ TRENINGU EMS, która jest wyposażona w najlepszą na świecie markę tworzącą tego typu sprzęt MihaBodytec®. Sprzęty tej marki są również sprzętami medycznymi, dzięki czemu cieszą się popularnością wśród światowej klasy gwiazd na całym świecie. Jest to sprzęt najwyższej półki. Treningi EMS w iFitt poprowadzą międzynarodowi trenerzy z szkoleniami Glucker Kolleg®. iFitt posiada możliwość skorzystania z EMS w parach!

 

 • Strefę relaksu,

 • Fit Bar,

 • Pięknie zaprojektowane szatnie damską i męską.

 

 

Interesujesz się treningami w Klubie Fitness iFitt? Skontaktuj się z nami:

Andrychów: 696458161

Wadowice: 666867396