Koktajle proteinowe? (lub po prostu koktajle białkowe) są cennym źródłem białka, które jest podstawowym budulcem naszego organizmu. Polecane są zwłaszcza osobom trenującym, ponieważ osoby te mają na nie zwiększone zapotrzebowanie . 

 

                                            


Po treningu …

Podczas intensywnego treningu dochodzi do rozkładu białek ustrojowych. Po jego zakończeniu należy uzupełnić straty białka wywołane aktywnością fizyczną, aby nasz organizm mógł zregenerować uszkodzone podczas treningu tkanki i rozpocząć proces budowy nowych, w tym zwłaszcza tkanki mięśniowej. Więc jeśli zależy nam na jak najlepszych efektach ćwiczeń, po intensywnym treningu należy wypić koktajl białkowy (najlepiej w ciągu pierwszych 30-40 minut po treningu).

… jak i przed treningiem

Koktajle białkowe można pić również przed treningiem. Ich lekka konsystencja nie obciąży żołądka i nie spowoduje uczucia ciężkości. Dostarczymy natomiast naszemu organizmowi cennego paliwa do wzmożonego wysiłku fizycznego i zabezpieczymy się przed spalaniem tkanki mięśniowej. Ponadto koktajl proteinowy stanowi – dla osób zabieganych – świetną alternatywę dla pełnowartościowego posiłku przed treningiem.


Nasze shake są przygotowywane na bazie WPC marki Go On Nutrition, co jest gwarancją najwyższej jakości i najlepszego smaku❗️?

Zachęcamy Was do skorzystania z naszej oferty koktajli białkowych, które możecie nabyć przy każdej wizycie w recepcji! Nasze dziewczyny z chęcią pomogą Wam wybrać odpowiedni smak i konsystencję napoju dostosowaną do Waszych potrzeb.