Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Wkrótce zostanie otwarty nowy Klub Fitness iFitt w Wadowicach! Klub powstaje przy ul. Dr. Putka 7 w Galerii „JAN”. Otwarcie zaplanowane zostało na przełomie marca i kwietnia.

Wystrój Klubu jest projektowany przez pracownie projektową HomeKoncept z Krakowa.

Na powierzchni ponad 700m2 znajdą się:

  • Duża sala fitness, na której będą odbywały się zajęcia grupowe.
  • Strefa cardio wyposażona w sprzęt światowej klasy marki Life Fitness. Sprzęty zostały zaprojektowane specjalnie pod iFitt Klub Fitness, tak, aby wykorzystać jak najlepiej ich potencjał. Bieżnie, rowerki, orbitreki, eliptyki wyposażone są w duże ekrany dotykowe, umożliwiające sprawną zmianę parametrów, posiadają możliwość oglądania filmów na Netflix oraz YouTube w jakości HD. Każda maszyna ma również możliwość korzystania z wirtualnych map, dzięki czemu możesz biegać po różnych częściach świata.
  • Strefę wolnych obciążeń, strefę maszyn typu „plate load” (półwolnych), strefę maszyn stosownych (izotonicznych). Każda z tych stref została wyposażona w nowe maszyny marek takich jak Hammer Strenght® oraz Life Fitness®, są to marki istniejące na rynku od ponad 25 lat i są to najbardziej profesjonalne marki na świecie. Konstrukcja maszyn inspirowana jest biomechaniką- czyli maszyny poruszają się w taki sam sposób jak ciało człowieka. Sprzęt jest niezwykle profesjonalny i sprosta oczekiwaniom każdego, nawet zawodowych sportowców takich jak np. zawodnicy NBA.
  • Klub Fitness iFitt Wadowice został również przygotowany z myślą o kobietach, które będą miały możliwość korzystać z maszyn oraz sprzętów nastawionych typowo na zgrabną kobiecą sylwetkę.
  • Strefę funkcjonalną, na której znajdziesz każdego rodzaju kettelball, piłki lekarskie, skrzynie, maty, liny, kółka gimnastyczne.
  • Strefę CrossFit– tutaj znajdziesz dużą konstrukcje CrossFit, platformę do trójboju , sztangi oraz wszystkie akcesoria potrzebne do wykonywania tego typu treningu.
  • PROFESJONALNĄ SALĘ TRENINGU EMS, która jest wyposażona w najlepszą na świecie  markę tworzącą tego typu sprzęt MihaBodytec®. Sprzęty tej marki są również sprzętami medycznymi, dzięki czemu cieszą się popularnością wśród światowej klasy gwiazd na całym świecie. Jest to sprzęt najwyższej półki. Treningi EMS w iFitt poprowadzą międzynarodowi trenerzy z szkoleniami Glucker Kolleg®. iFitt posiada możliwość skorzystania z EMS w parach! Zobacz czym jest indywidualny trening EMS klikając w: link.
  • Strefę relaksu,
  • Fit Bar,
  • Pięknie zaprojektowane szatnie damską i męską.

Obiekt dysponuje dużym dostępnym parkingiem. W Klubie honorowane będą karty Multisport, Fit Sport, Fit Profit, pakiety OK System/ Medicover.

Wiemy, że Ty też nie możesz się doczekać! Więcej informacji będziemy podawać na bieżąco, a już teraz zachęcamy do obserwowania nas na Facebook oraz instagramie wpisując: iFitt Klub Fitness.

Masz pytania? Nie czekaj skontaktuj się z nami (696458161) i zapisz się już dziś. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

Klub Fitness iFitt

Ul. Dr. Putka 7, Wadowice

Ul Krakowska 50, Andrychów

Tel: 696458161

www.ifitt.pl