Pogoda dopisuje, obowiązków wczesnoporannych brak, a Ty masz kilka, bądź kilkanaście dni odpoczynku na wczasach? Wykorzystaj to, Klub Fitness iFitt podpowiada jak znaleźć ulubioną aktywność fizyczną na zewnątrz podczas wakacyjnego urlopu!

 

 

BIEGANIE

Zmniejsza ryzyko chorób serca i układu krążenia. Wpływa na poprawę samopoczucia i koncentracji. Może też przyczynić się do poprawy stanu kolan, poprzez wzmocnienie mięśni nóg i więzadeł. Poza tym świetnie wpływa na sylwetkę! Po powrocie z wakacji pamiętaj, że w iFitt Klub Fitness organizujemy poranki i wieczory biegowe, gdzie możesz jeszcze bardziej zmotywować się do biegania i poznać świetnych ludzi!

JAZDA NA ROWERZE

Oprócz mniejszych rachunków za paliwo, poruszanie się na rowerze bez względu na to czy jesteś na wczasach czy też nie, ma ogromny wpływ na Twoje zdrowie! Taki wysiłek zwiększa pojemność i wydolność płuc, a więc przyczynia się do poprawy ogólnej kondycji organizmu. 

NORDIC WALKING

Na pierwszy rzut oka to zwykły spacer. Ale, ale! Wykorzystanie kijków sprawia, że podczas marszu zaangażowane i wzmacniane są dodatkowe mięśnie. Poprawia samopoczucie, redukując hormon stresu. Jest wprost stworzony dla osób, które przebyły urazy lub operacje. 

JAZDA NA ROLKACH

Powrót do dzieciństwa? Tak, w dodatku łączy przyjemne z pożytecznym! Rolki bardzo mocno angażują mięśnie nóg i pośladków, dlatego możesz spodziewać się ich ujędrnienia. Poza tym są sportem wytrzymałościowym- jazda w szybkim tempie poprawi kondycję!

TRENING W PLENERZE

Jeśli wolisz bardziej statyczne sporty (ale również męczące!), to koniecznie wypróbuj treningu na świeżym powietrzu. Zabierz ze sobą matę na plażę lub łąkę, butelkę wody, ubierz się wygodnie i spróbuj wykonać jeden z naszych treningów online, które dostępne są w sieci wpisując „Klub Fitness iFitt trening online”. Przypływ endorfin gwarantowany! 

Po udanym treningu koniecznie wyślij nam zdjęcie i pokaż innym jak świetnie, a jednocześnie aktywnie można spędzić wolny czas! Do zobaczenia w Klubie Fitness iFitt.

Pamiętaj również, że każdą z tych form aktywności możesz odzwierciedlić również w naszym Klubie Fitness iFitt podczas zajęć grupowych lub treningów indywidualnych. Organizujemy także eventy dzięki, którym możesz spędzić aktywnie dzień! 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania: 696458161