Witamy w Klubie iFitt Andrychów. Koniec z nudą i samotnymi treningami na siłowni. Trenując w naszych grupach poprawisz wydolność, kondycję i sylwetkę, poznasz nowe osoby i będziesz się przy tym dobrze bawić!

Klub iFitt to miejsce dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się aktywnością fizyczną!

Klub iFitt w Andrychowie stworzony został z pasji do aktywnego trybu życia. Uważamy, że każda pasja rodzi profesjonalizm, dlatego chcemy profesjonalnie pomagać ludziom by żyli zdrowo i czerpali radość z aktywności fizycznej.

IFitt to idealne miejsce dla Ciebie jeśli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo trenować, odżywiać się i dbać o zdrowie. Nasi trenerzy pomogą Ci odnaleźć motywację do aktywności fizycznej i regularnych treningów. Pokazując siłę samodyscypliny, pomogą Ci ukształtować charakter zwycięzcy. Nie chcemy, aby Twoje postanowienie o podniesieniu formy fizycznej skończyło się na zakupieniu pierwszego i ostatniego karnetu! Z nami trenować będziesz dłużej, częściej i efektywniej! Wraz z rosnącą wiarą we własne siły staniesz się osobą, która z dumą będzie mogła powiedzieć o sobie „Zawsze i wszędzie – mogę wszystko!”.

Klub iFitt to także alternatywa dla nudnych i samotnych treningów na siłowni. U nas możesz trenować w grupie lub indywidualnie z trenerem. Niech czas spędzony na siłowni będzie okazją do wspólnej zabawy i szansą na poznanie nowych osób. Do zobaczenia na treningach!

Poznaj naszych trenerów personalnych

Jakub Wenda – kuba@ifitt.pl

Znany szerzej jako KUBA KOŁCZ. Wielki fan rozwoju osobistego oraz samodoskonalenia. Wierzy, że „pasja rodzi profesjonalizm” a aktywność fizyczna jest doskonałym akceleratorem pozytywnych zmian w życiu każdego człowieka. Dzięki robieniu zawodowo tego co kocha, może codziennie wstawać z uśmiechem na twarzy. Z uśmiechem także trenuje swoich podopiecznych, oddając im serce i czas. Motywuje, uczy, doradza oraz wspiera w czasie kryzysu. Specjalizuje się w pracy z ludźmi, dobiera plany treningowe, uczy zdrowego trybu odżywiania. Założył Klub iFitt wierząc, że w ten sposób, będzie w stanie pomóc większej liczbie osób. Jego osobiste motto „Zawsze i wszędzie – możesz wszystko!” stało się hasłem całego klubu.

Monika

Wysportowana i smukła sylwetka, uśmiech na twarzy oraz otwarte podejście do ludzi to znaki rozpoznawcze Moniki, która przeszła do nas… z konkurencji : ) Monika, to także doświadczona instruktorka prowadząca zajęcia od 2008 roku. Specjalizuje się w TBC, TRIO, STEP, Big Ball, Muscle Intense Training (sztangi) oraz Treningu Funkcjonalnym. W wolnych chwilach uwielbia uprawiać Nordic Walking.

Patryk

Magister fizjoterapii, Movement Patterns Coach level 1 i 2. Specjalizuje się w zapobieganiu i redukcji bólu w ciele za pomocą właściwie dobranego treningu, który ma na celu wzmocnienie mięśni stabilizujących kręgosłup, ale również wykształcenie prawidłowej postawy w warunkach życia codziennego. Ukończył dziesiątki szkoleń z zakresu treningu i żywienia, ucząc się przy tym od takich specjalistów jak: Ryszard Biernat, Kamil Koczwara, Paweł Pawlak, Paulina Ihnatowicz, Emilia Ptak, Jakub Mauricz, Sebastian Gęsior, Tadeusz Sowiński i wielu innych. Jego osobistą inspiracją jest dr. John Rusin, a największym sukcesem uśmiech podopiecznych, którzy dzięki jego zajęciom nauczyli się nie tylko prawidłowych wzorców ruchowych ciała ludzkiego, ale przede wszystkim zwiększyli jakość swojego życia. Motto: „Trenuj jakościowo, nie ilościowo”

Ania

Instruktor fitness, ZUMBA fitness oraz instruktor tańca towarzyskiego. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat, z czasem osiągając wysokie wyniki również na arenie krajowej. Jej życiowa pasja do tańca stała się także sposobem na życie. Energiczna, pozytywnie nastawiona do życia, spełniająca swoje marzenia! Swoim optymizmem zaraża wszystkich dookoła, dzięki czemu jest w stanie zmotywować do ćwiczeń prawie każdego. Motto: „Rób to,co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu!”

Dawid

Trener fitness od 4 lat, ale sport to jego życie, o czym będziesz mogła/mógł przekonać się ćwicząc razem z nim. Nie wyobraża sobie dnia bez aktywności fizycznej stale poszukując nowych wrażeń. Pływanie, bieganie, sztuki walki, ćwiczenia siłowe czy wytrzymałościowe to zajęcia stanowiące obowiązkowy punkt każdego tygodnia. Uwielbia podróżować – latem chętnie bierze udział w górskich wędrówkach, natomiast zimą stawia na narty. Na swoim koncie ma sporą ilość szkoleń Crosswitowych, dzięki którym wciąż zdobywa nowe doświadczenia i inspiracje na prowadzone przez siebie zajęcia fitness.

Paola

Animatorka czasu wolnego dzieci, właścicielka Bajlandii w Trzebini. Ukończyła pedagogikę, od trzech lat prowadzi również zajęcia taneczno-ruchowe w szkołach podstawowych. W prowadzenie każdych zajęć angażuje się ciałem, umysłem i duchem – jest uśmiechnięta, życzliwa, pamięta o potrzebach każdego dziecka. Jak sama mówi: „Aktywność ruchowa dla najmłodszych stanowi ważny warunek prawidłowego rozwoju fizycznego, psychicznego i społecznego. Ponadto wspiera ogólną sprawność oraz wytrzymałość organizmu i układu odpornościowego. Wzmaga wytrzymałość na stres, pomaga w budowie mocnych kości i stawów, ale przede wszystkim daje mnóstwo frajdy i dobrej zabawy!”

Sabina

Energiczna, pełna charyzmy i entuzjazmu – jej zajęcia nie są na pewno nudne! POWER SPALANIE – daje nie tylko zamierzone efekty, ale również zapewnia niezłą zabawę. Zajęcia POWER SPALANIE dla wszystkich, którzy potrzebują szybko zgubić zbędne kilogramy lub chcą uzyskać mocne ciało, zdrowie i kwitnący wygląd zewnętrzny. Zajęcia poprowadzi wieloletnia instruktorka jumping frog, tancerka, Mistrzyni Polski w kategorii senior pom pom solo.

#trening

Cokolwiek zaplanujesz, jeśli pracujesz regularnie, osiągniesz swój cel! Regularny trening to najlepszy i często jedyny sposób na smukłą sylwetkę i doskonały nastrój.

#dieta

Dobrana przez trenerów dieta pozwoli Ci szybciej osiągnąć wyznaczone sobie cele. Niech każdy posiłek będzie Twoim sprzymierzeńcem!

#zdrowie

Ruch to fundament zdrowego trybu życia. Został nawet uwzględniony w piramidzie żywieniowej jako podstawa długiego życia oraz zachowania sprawności fizycznej i intelektualnej.

#motywacja

Trenując w grupie, widzisz postępy innych osób i odnajdujesz w sobie pokłady motywacji i energii, które pozwalają Ci trenować dłużej, częściej i lepiej.